Boiska

WWasze ręce oddajemy ogromny metraż zadbanych terenów zielonych wraz z boiskami. Są one częścią zrewitalizowanego kompleksu poprzemysłowego, w którym zachowano wygląd zewnętrzny wszystkich historycznych obiektów dawnej kopalni Gliwice. Niezwykła metamorfoza terenu sprawiła, że jest to miejsce łączące tradycję z nowoczesnością, w którym zachowano zabytkowy, industrialny klimat. Budynek Cechowni z 45-metrową wieżą stanowi doskonałe tło dla odbywających się tu wydarzeń plenerowych.

Dostępność
do uzgodnienia

Wydarzenia sportowe

Wydarzenia sportowe

Udostępniamy 4 boiska z możliwością wykorzystania pod wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe np. grę w piłkę, siatkówkę czy tenis. Wokół znajduje się teren pokryty trawą. Jest to idealne miejsce do zorganizowania zawodów sportowych dla dzieci i dorosłych, zajęć rekreacyjnych czy różnego rodzaju treningów.

Industrialny charakter oraz przestrzenność terenu sprawiają, że miejsce wpasowuje się w klimat zajęć body&mind. Mogą zatem odbywać się tu również zajęcia z jogi czy Tai-chi.

Infrastruktura

Planing and Concept

Teren spełnia wiele konkretnych potrzeb eventowych.

W zależności od rodzaju imprezy i liczby uczestników, istnieje możliwość podziału przestrzeni na niezależne strefy. Oferujemy również dostęp do mediów, toalet oraz sal, które mogą być zaadaptowane na szatnie.

Kompleksowość usług

Kompleksowość

Masz pomysł na wydarzenie, ale potrzebujesz wsparcia? Współpracujemy z event plannerem, dekoratorem wnętrz, florystką oraz zapewniamy profesjonalną obsługę foto/video. Chcesz transmitować Twoje wydarzenie na żywo? Daj nam znać, zorganizujemy to dla Ciebie!