Przestrzeń plenerowa

WWasze ręce oddajemy ogromny metraż zadbanych terenów zielonych. Są one częścią zrewitalizowanego kompleksu poprzemysłowego, w którym zachowano wygląd zewnętrzny wszystkich historycznych obiektów dawnej kopalni Gliwice. Niezwykła metamorfoza terenu sprawiła, że jest to miejsce łączące tradycję z nowoczesnością, w którym zachowano zabytkowy, industrialny klimat. Budynek Cechowni z 45-metrową wieżą stanowi doskonałe tło dla odbywających się tu wydarzeń plenerowych.

Teren położony jest w pobliżu autostrady A1 i A4, Drogowej Trasy Średnicowej oraz w bliskiej odległości od centrum Gliwic.

Metraż
16 000 m2
Dostępność
do uzgodnienia

Eventy

Festiwale

Jest to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju eventów – od koncertów, pikników rodzinnych, premier, po plenerowe gale czy bankiety. Ze względu na to, że teren obejmuje również boiska, mogą odbywać się tu także wydarzenia sportowe i zajęcia rekreacyjne. Chętnie pomożemy w organizacji wszelkich pokazów, spektakli czy mappingów.

Infrastruktura

Dla dzieci

Teren spełnia wiele konkretnych potrzeb eventowych, obejmuje również ok. 300 miejsc parkingowych. Najbliższy hotel znajduje się w odległości ok 1 km.

W zależności od rodzaju imprezy i liczby uczestników, istnieje możliwość podziału przestrzeni na niezależne strefy. Oferujemy również dostęp do mediów, toalet oraz sal, które mogą być zaadaptowane na szatnie czy garderoby.

Kompleksowość usług

Kompleksowość

Masz pomysł na wydarzenie, ale potrzebujesz wsparcia? Współpracujemy z event plannerem, dekoratorem wnętrz, florystką oraz zapewniamy profesjonalną obsługę foto/video. Chcesz transmitować Twoje wydarzenie na żywo? Daj nam znać, zorganizujemy to dla Ciebie!