Sala okolicznościowa

Klimatyczna przestrzeń idealna na organizację przyjęć rodzinnych, imprez okolicznościowych, ale także prelekcji i szkoleń. Układ drewnianych stołów i krzeseł można dowolnie modyfikować. Przestrzeń wydzielona jest ciemnymi kotarami, wyposażona jest w video-ścianę, na której można wyświetlić prezentację, film czy streaming live. Unikatowe oświetlenie w pełnej gamie RGB można dowolnie rozjaśnić / przyciemnić. Do dyspozycji jest również stół bilardowy oraz mobilny kącik dla dzieci (tablice interaktywne i manualne).

Max. liczba osób
50
Dostępność
do uzgodnienia
Dodatkowe wyposażenie
video ściana, oświetlenie RGB, nagłośnienie, stół bilardowy, mobilny kącik dla dzieci
Rozdzielczość prezentacji
FHD 1920x1080
Format prezentacji
16:9
Klimatyzacja
nie

Przestrzeń

Przestrzeń

Kameralna przestrzeń idealna na organizację przyjęć rodzinnych, imprez okolicznościowych, ale także prelekcji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Układ drewnianych stołów i krzeseł można dowolnie modyfikować.

Catering

Catering

Przestrzeń obsługiwana przez Restaurację Cechownia. Oferujemy specjalnie skomponowane menu okolicznościowe, zawierające propozycje zup, dań głównych, zimnej płyty, ciepłej kolacji, tortu i słodkiego stołu, napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Zapewniamy pełną obsługę kelnerską.

Kompleksowość usług

Kompleksowość

Masz pomysł na wydarzenie, ale potrzebujesz wsparcia? Współpracujemy z dekoratorem wnętrz, florystką, event plannerem oraz zapewniamy profesjonalną obsługę foto/video. Chcesz transmitować Twoje wydarzenie na żywo? Daj nam znać, zorganizujemy to dla Ciebie!