Sale szkoleniowe

Dysponujemy kilkunastoma salami szkoleniowymi o różnorodnym metrażu i wyposażeniu. Ich neutralny wygląd sprawia, ze jest to doskonała, łatwa do adaptacji przestrzeń na przeprowadzenie kursu, warsztatów czy spotkań z dowolnej branży. Oferujemy wysokiej jakości wyposażenie takie jak telewizor / ekran oraz rzutnik, a układ krzeseł i stołów dostosujemy do Twoich potrzeb.

Metraż
od 35 do 60 m2
Max. liczba osób
35
Dostępność
do uzgodnienia
Dodatkowe wyposażenie
rzutnik, ekran
Klimatyzacja
tak

Wyposażenie

Wyposażenie

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne sale szkoleniowe z dostępem do Internetu, rzutnika oraz sprzętu dydaktycznego, ułatwiającego przekazywanie wiedzy. Dysponujemy również sprzętem umożliwiającym nagrywanie wykładu/szkolenia, w przypadku chęci udostępnienia go w formie on-line. Sale różnią się wielkością i liczebnością miejsc, co ułatwi dopasowanie wynajmu do Państwa potrzeb.

Duża dostępność

Duża dostępność

Niezależnie czy organizujesz jednorazowe szkolenie, czy regularne wykłady - mamy wiele wolnych dni i pomieszczeń. Skontaktuj się z nami, aby uzgodnić dogodny termin!

Kompleksowość usług

Kompleksowość

Masz pomysł na wydarzenie, ale potrzebujesz wsparcia? Współpracujemy z dekoratorem wnętrz, florystką, event plannerem oraz zapewniamy profesjonalną obsługę foto/video. Chcesz transmitować Twoje wydarzenie na żywo? Daj nam znać, zorganizujemy to dla Ciebie!