REFERENCJE

Konferencja hybrydowa
Blees Autonomous Mobility Day

“Wnętrze Cechowni utrzymane w industrialnym stylu robi ogromne wrażenie. (…) Dzięki dostępności kilku powierzchni konferencyjnych o zróżnicowanym charakterze, organizowane przez nas hybrydowe spotkanie, miało biznesową, a jednocześnie ciekawą, nowoczesną formę.”

Walne Zgromadzenie członków
Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej

“Przedstawiciele RIPH wielokrotnie gościli na imprezach organizowanych w Cechowni, m.in. koncertach i wernisażach Firma współpracowała również z Izbą przy organizacji ważnych wydarzeń Izbowych, jak Walne Zgromadzenie Członków, posiedzenia Rady, Prezydium oraz spotkania i wykłady prowadzone przez znamienitych gości.”

Konferencja “POROZMAWIAJMY O AUTYZMIE” – fundacja Sawanci

“Profesjonalne przygotowanie przestrzeni zaopatrzonej w niezbędny sprzęt audio-wizualny oraz nietuzinkowe, industrialne wnętrze stwarza niepowtarzalną atmosferę podczas organizowanych spotkań.
Zróżnicowany charakter wnętrza sprawi, że każdy znajdzie
coś na miarę swoich potrzeb.”

Akademia Krohne: Pomiary przemysłowe w dobie transformacji energetycznej

“Mieliśmy przyjemność korzystać z największej auli konferencyjnej wyróżniającej się stylem, wyposażonej w niezbędny, profesjonalny sprzęt audiowizualny, co zapewniło płynne przeprowadzenie prezentacji; bardzo dobrze skomunikowanej z pozostałymi pomieszczeniami przestrzeni wystawienniczej wraz z barkiem kawowym oraz restauracji, w której zaplanowaliśmy przerwy obiadowe i kolację. Ponadto, elegancki charakter i prestiż zapewnia niepowtarzalny klimat całego obiektu.”