20 października 2022 – STAND-UP NIGHT

Stand-up_night_Cechownia_Gliwice

 

W czwartek 20 października zapraszamy na potężną dawkę humoru! Na naszej scenie pojawią się najlepsi lokalni komicy, a całość poprowadzi jedyny w swoim rodzaju prowadzący- Robert Głombica!

 

Stand-Up to forma występów komediowych, która opiera się na monologu wygłaszanym do publiczności. Te proste, nieraz z czarnym poczuciem humoru występy, osiągają prawdziwy Renesans na całym świecie!

 

Wystąpi dla Państwa grupa komików – laureaci konkursów komediowych. Każdy komik będzie grał od 10 – 15 minut. Całe wydarzenie potrwa ok. 2 godzin, a w międzyczasie rozgrzewać publiczność będzie główny prowadzący, a wszystko w przyjemnej barowej atmosferze, przy piwku lub herbacie! Zapraszamy!

 

Wystąpią dla Państwa:

Kamil Ciżewski – urodzony w Tychach komik z chorym poczuciem humoru. Ma za sobą dziesiątki udanych występów i jeden zły, który trwa już 31 lat. Na scenie głównie wyśmiewa się ze swojego pokręconego życia, przekraczając nieraz cienką granicę między żartem a zaszokowaniem. Jego satyryczne podejście do związku małżeńskiego na tiktoku (para.nie.do.pary) oglądają miliony.

Martyna Podwysockaporzuciła słabo płatna pracę w kancelarii na rzecz jeszcze mniej płatnej pracy stand-uperki. Spełnia swój american dream – chwilowo kelnerka, której marzy się występ na wielkiej sali, ale bez żadnych stolików. Przełamuje konwencje – kobieta, a jednak zabawna, panna z kotami, ale też z
narzeczonym, mała, a o wielkich ripostach. Ma ciekawe spojrzenie na świat, choć czasem musi stanąć na palcach i podskoczyć, żeby coś
zobaczyć.

Mateusz Burkacki – komik urodzony w Gliwicach, znajdujący są na początku swojej stand-upowej kariery. Całe życie związany ze sportem, teraz jedyne, o co walczy – to przychylność publiczności. Jak sam twierdzi – ,,lubi rozśmieszać ludzi i kiepsko się pracowało w Biedronce”. Rozczarował matkę i nauczycieli, ale zrobi wszystko, żeby nie rozczarować publiczności.

Aleksander OLO Mokros – zmagający się na co dzień z problemami damsko-męskimi. Nigdy nie zagrał w Lidze Mistrzów, ale marzy mu się ekstraklasa polskiej sceny Stand-Upu. Wojownik – na scenę wychodzi jak na mecz: zagrać, zapić, zapomnieć i czekać na następny występ.

Paweł Ścierski – komikwojażer, mówca demotywacyjny, bystrą wodą dzban wypełniony. Obserwator z ramienia swojego mózgu. Jego ulubioną przekąską są misie cobybyłogdybysie i chętnie dzieli się nimi z publicznością. Pewnie nie zastanawialiście się,  jak wyglądałaby korporacja zrzeszająca osiedlowych sebastianów i dlaczego randki to takie rozmowy o pracę, tylko przy drinku. Paweł wie, to Wam powie. Myśli, że jest superbohaterem. Człowiek – rozkmina, czyli najbardziej bezużyteczna postać w całym uniwersum.

Mateusz WILU Wileński – to osoba, która oprócz rozbawienia Was do łez może też zabić śmiechem. Ta charyzmatyczna i ekstrawertyczna postać nie pozwoli Ci na długo zapomnieć o swoim występie. Prywatnie przedsiębiorca i filantrop.


Wieczór poprowadzi: 

Robert Głombica – człowiek o poważnej twarzy, ale niepoprawnym usposobieniu. Babcia chciała, żeby został księdzem, ale kazania w formie
stand upu mogłyby sie kurii nie spodobać. Morda gbura, gołębie serce. Prywatnie – szczęśliwy kawaler i duży dzieciak.


Organizator: GCNT Cechownia, Stowarzyszenie Nowa Cechownia

Patronat medialny: Dzisiaj w Gliwicach, Telewizja TVS

Decydując się na zakup biletu, akceptujesz Regulamin Uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Naukowo-Technologiczne CECHOWNIA, w tym zapisy o szczególnych środkach bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19.

Agata R
Author