21 maja 2022 – TO BYŁ MAJ Witomska śpiewa Osiecką KONCERT

Witomska_Osiecka_koncert_Cechownia

Koncert pt. „TO BYŁ MAJ” z piosenkami do słów Agnieszki Osieckiej odzwierciedla ludzkie życie, w którym kochamy, bawimy się, plotkujemy, wspominamy, nienawidzimy, walczymy, często przy tym wierząc w ślepy los bądź powierzając swoje życie Stwórcy…

W czasie koncertu usłyszymy piosenki, m.in. „Ludzkie gadanie”, „Tygrysicę”, „Orszaki Dworaki”, „Niech żyje bal”.

Wokalistką jest Agnieszka Bielanik-Witomska – piosenkarka, aktorka scen muzycznych. Debiutowała w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, współpracowała z chorzowskim Teatrem Rozrywki, koncertowała z kabaretem „Pod Egidą” Jana Pietrzaka. Od 2008 roku tworzy własne programy muzyczne.
Na scenie towarzyszyć jej będzie Klaudiusz Jania – pianista, aranżer, kompozytor, dyrygent.

Organizator: GCNT Cechownia, Stowarzyszenie Nowa Cechownia

Decydując się na zakup biletu, akceptujesz Regulamin Uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Naukowo-Technologiczne CECHOWNIA, w tym zapisy o szczególnych środkach bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19.