Wernisaż wystawy GLIWICKIE ASOCJACJE (Gliwicka Artnoc)

Wystawa_Gliwickie_Asocjacje_Cechownia_Artnoc

Zapraszamy na eklektyczną wystawę zbiorową prac artystek_artystów, których jedynym mianownikiem wspólnym jest miasto Gliwice jako spoiwo artystyczno-kulturalne.

Twórczynie_twórcy, których prace będziecie mogli Państwo obejrzeć, to osoby mniej lub bardziej związane z Gliwicami: mieszkają tu lub pracują, tworzą, albo po prostu lubią tutaj przebywać. Wystawę charakteryzuje różnorodność, zarówno w formie, technice, jak i treści. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć w niej coś intrygującego.

Wstęp wolny!

Godz. 18.00

Artyści, którzy zaprezentują swoje prace, to m.in.:

Marianna Buchowicz, Hanna Garbaciak, Maja Holka, Krzysztof Korab, , Martyna Majchrowicz, Maciej Mesznik, Iga Płachta, Beata Rydzewska, Justyna Urbanek, Adrian Zert, Kinga Żak.

Koncert w ramach Gliwickiej ArtNocy.

O godzinie 16.00 zapraszamy na warsztaty artystyczne dla każdego – wspólne malowanie na płótnie, bez ograniczeń wiekowych. Kolektywne działania podczas komponowania / tworzenia pracy artystycznej ma być wyzwaniem, ale przede wszystkim ciekawą zabawą. Tematy prac będą losowane (np. sport, zoo, kosmos, itp.)
Warsztaty poprowadzą: Martyna Majchrowicz, Barbara Koźbiał, Maria Ginalska, Adrian Zert

Organizatorzy: GCNT CECHOWNIA, Stowarzyszenie Nowa Cechownia, Centrum Kultury VICTORIA

Patronat medialny: Dzisiaj w Gliwicach, Telewizja TVS