CZAS NA FOLKLOR – Vechi Acum KONCERT

Vechi_Acum_koncert_Cechownia

Vechi Acum (czyt. weczi akum) to krakowska grupa muzyczna powstała końcem 2018 roku.
Nazwa zespołu, która w języku rumuńskim oznacza „staro-nowe” nawiązuje do świeżego, niekonwencjonalnego wykonywania tradycyjnych ludowych melodii. KONCERT to druga odsłona tryptyku muzycznego CZAS NA FOLKOR.

Wstęp – 35 zł
Bilety: https://vechi-acum-koncert-cechownia.konfeo.com/pl/groups

Grupę tworzą muzycy z różnych regionów Polski – od Ziemi Żywieckiej, przez Ziemię Podhalańską, Polski Spisz, Podkarpacie, po Kraków i Wrocław. Połączyła ich muzyka, a w szczególności umiłowanie dźwięków etnicznych, nie tylko polskich, ale i bałkańskich czy żydowskich.

Skład zespołu:
Basia Motyka – Skrzypce/Wokal
Wojciech Bochenek- Wokal
Jakub Hubicki- Akordeon
Dominik Pietraszek – Skrzypce
Bartłomiej Chojnacki – Kontrabas
Tomasz Czaderski – Perkusjonalia

Decydując się na zakup biletu, akceptujesz Regulamin Uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych na terenie Centrum Naukowo-Technologiczne CECHOWNIA, w tym zapisy o szczególnych środkach bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19.

Organizator: Stowarzyszenie Nowa Cechownia
Partnerzy: Dom100, EMT-Systems

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Gliwice.

Decydując się na zakup biletu, akceptujesz Regulamin Uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Naukowo-Technologiczne CECHOWNIA, w tym zapisy o szczególnych środkach bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19.