Chłodno KONCERT #CechowniaFreshStage

Chłodno_koncert_Cechownia

 

CHŁODNO to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki. To pierwsze wydarzenie z cyklu #CechowniaFreshStage, którego celem jest promocja wśród śląskiej publiczności młodych, nowych, intrygujących projektów artystycznych.

 

Wstęp wolny

 
📅 Piątek 19.08.2022
🕖 Godz. 19.00 (drzwi – 18.00)
 
‘To będzie nasz drugi koncert na trasie “Chłodne Lato” i drugi koncert w Gliwicach! Pierwszy raz udało nam się zagrać na Arenie Gliwice, a teraz przenosimy nasze brzmienia do klimatycznej Cechowni.’
Z kim widzimy się na miejscu?
 
Duet CHŁODNO to dwójka przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki.
Na swoim koncie mają wydaną płytę EP. Samodzielnie zorganizowali trzy trasy koncertowe – w ponad 40 miastach. Zagrali koncerty na takich wydarzeniach jak Sofar Sounds, Festiwal Lato na Fortach, Festiwal Fama, Juwenalia Krakowskie czy Yass Week Festival.
 
Chłodno zostało w 2022 roku twarzą kampanii firmy Martens „#toughertogether”. Rozpoczęli również współpracę z Rafałem Smoleniem, z którym pracują obecnie nad płytą. Chłodno zostało wybrane do projektu wschodzących artystów polskiej sceny muzycznej „My Name Is New” wytwórni Kayax.
 
 

Biorąc udział w wydarzeniu, akceptujesz REGULAMIN, w tym zapisy dot. ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemią COVID-19.

Organizatorzy: GCNT CECHOWNIA oraz Stowarzyszenie Nowa Cechownia