Gliwicka ArtNoc w Cechowni

2 października od godziny 16:00 zapraszamy na sporą dawkę kultury i sztuki w ramach Gliwickiej Art Nocy!

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

📌 16:00 – 23:00 wystawa malarstwa i instalacji artystycznych gliwickiego artysty Krzysztofa Koraba pt. CICHO SZAAA !!!
Krzysztof to zdobywca wielu nagród, a swoje prace pokazywał m.in. na wystawach w Barcelonie, Krakowie czy Katowicach
📌 16:00 – 19:00 przestrzeń warsztatowa: tworzenie dekoracji DIY w technice Dot Art.
Uwaga! Obowiązują zapisy:
☎ 503 996 165 lub na info@cechownia-gliwice.pl
Z tysięcy kropek wyczarujemy efektowne dekoracje do domu w stylu mandali. Zapewniamy niezbędne materiały, ale możesz zabrać ze sobą przedmiot, któremu chcesz dać drugie życie. Aktywność dla każdej grupy wiekowej i każdego poziomu zaawansowania.
📌 19:00 – koncert zespołu Papilla w składzie: Marcin Pasek, Adam Cieśla, Paweł Grabowski. Są z Gliwic, a brzmią, jakby urodzili się w Londynie. Ich muzyka to połączenie fajnych melodii, akustycznej intymności i brit-popowej przebojowości”