Velveteve prapremiera klipu + KONCERT + afterparty

VELVETEVE_koncert_Cechownia_Gliwice

VELVETEVE
to pochodząca ze Śląska wokalistka, producentka i autorka tekstów. Wraz z zespołem Velveteve gra w klimatach oscylujących wokół alternatywnych brzmień popu, jazzu i
trip-hop.

Drzwi 19.00
Start 20.00

VELVETEVE to pochodząca ze Śląska wokalistka, producentka i autorka tekstów, tworzy muzykę do posłuchania i zagłębienia się we własne odczucia, gra na klawiszach i pisze piosenki.

Zespół Velveteve zagra w składzie:

Eva Aksamit – wokal, pianino elektryczne
Tomek Grabowski – gitara
Daniel Niewiński – bas, chórki
Karol Madziar – perkusja

W 2019 roku nakładem Divinarium Records, ukazał się debiutancki album Velveteve – „Music from the B-Side”. Został on ciepło przyjęty przez publiczność, a portal TripHop Nation uznał go za jeden z najlepszych krążków roku.

Wydarzenie uzyskało wsparcie w ramach programu “Start-up kulturalny” CK Victoria

Biorąc udział w wydarzeniu, akceptujesz REGULAMIN, w tym zapisy dot. ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemią COVID-19.