MishMatt KONCERT

MishMatt-Cechownia-Gliwice-koncert

Wokalno-gitarowy duet MishMatt to pasjonaci akustycznego brzmienia. To opis lakoniczny, ale i trafny, bo ich twórczość w dużej mierze opiera się na tej klasycznej formie.

Połączyła ich nie tylko potrzeba opowiadania i dzielenia się wrażliwością, spostrzeżeniami z innymi za pomocą muzyki, ale i przyjaźń. To wszystko niewątpliwie ma odzwierciedlenie w ciekawych i spójnych kompozycjach, jakimi twórcy uraczą nas 4 czerwca. Gościnnie w Cechowni zagra z nimi na instrumentach klawiszowych Radek Daszkiewicz.

Taka symbioza dźwięków, subtelności i niewątpliwie charakternych osobowości stworzy wydarzenie, w którym zdecydowanie warto wziąć udział. Warto także po to, by osobiście przekonać się, czy krzyk faktycznie gwarantuje to, że jesteśmy bardziej słyszalni. Może okaże się, że słowa wypowiadane ciszej zostają w nas na dłużej.

Zespół wystąpi w składzie:

⭐ Michał UCHER – wokal, gitara
⭐ Mateusz MUSIOŁ – gitara
⭐ Radek DASZKIEWICZ – instrumenty klawiszowe

Przed koncertem zapraszamy na wernisaż wystawy prac Jacka Uklei (godz. 18.00, wstęp wolny)

Jak brzmi duet MishMatt?
Sprawdźcie sami!

„Nie boję się marzyć” to pierwszy singiel zapowiadający płytę zespołu.