ŚWIĄTECZNY STAND-UP

HO HO HO!!! IDĄ ŚWIĘTA!!!

Z tej okazji serdecznie zapraszamy na mieszankę wyjątkowych stylów komediowych, a przy tym na niepowtarzalną okazję,
aby zobaczyć na żywo 7 lokalnych komików, którzy będą rozprawiać na tematy świąteczne.
Wydarzenie odbędzie się w gliwickiej Cechowni. Nie możecie tego przegapić!

Niezapomnianych wrażeń i solidnej dawki humoru dostarczą Wam:

KAMIL CIŻEWSKI – urodzony w Tychach komik z chorym poczuciem humoru. Ma za sobą dziesiątki udanych występów i jeden zły, który trwa już 31 lat. Na scenie głównie wyśmiewa się ze swojego pokręconego życia, przekraczając nieraz cienką granicę między żartem a zaszokowaniem. Jego satyryczne podejście do związku małżeńskiego na tiktoku (para.nie.do.pary) oglądają miliony.


MATEUSZ BURKACKI – komik urodzony w Gliwicach, znajdujący są na początku swojej stand-upowej kariery. Całe życie związany ze sportem, teraz jedyne, o co walczy – to przychylność publiczności. Jak sam twierdzi – ,,lubi rozśmieszać ludzi i kiepsko się pracowało w Biedronce”. Rozczarował matkę i nauczycieli, ale zrobi wszystko, żeby nie rozczarować publiczności.


ALEKSANDER OLO MOKROS – zmagający się na co dzień z problemami damsko-męskimi. Nigdy nie zagrał w Lidze Mistrzów, ale marzy mu się ekstraklasa polskiej sceny Stand-Upu. Wojownik – na scenę wychodzi jak na mecz: zagrać, zapić, zapomnieć i czekać na następny występ.


KUBA WILCZEK – samo pisanie o sobie w trzeciej osobie sprawia mu kłopot bo jest nadzwyczaj skromny. Był gdzieś tam, wygrał coś tam ale nie chce się chwalić. Wpływ na to ma jednak fakt, że prawie nic nie wygrał. Nie cierpi pozytywnych wibracji, motywacji i innych rzeczy też.


ŁUKASZ MINKO – Człowiek orkiestra z Górnego Śląska, który przez przypadek trafił na scenę, gdzie opowiada o swoim życiu, które notorycznie robi sobie z niego jaja, a jego data urodzenia 29 luty tylko go w tym utwierdza.


MATEUSZ WILU WILEŃSKI– to osoba, która oprócz rozbawienia Was do łez może też zabić śmiechem. Ta charyzmatyczna i ekstrawertyczna postać nie pozwoli Ci na długo zapomnieć o swoim występie. Prywatnie przedsiębiorca i filantrop.

Wieczór poprowadzi znany Wam już:
ROBERT GŁOMBICA – człowiek o poważnej twarzy, ale niepoprawnym usposobieniu. Babcia chciała, żeby został księdzem, ale kazania w formie stand upu mogłyby się nie spodobać kurii. Laureat konkursu STAND-UP ALL IN UJ. Morda gbura, gołębie serce. Prywatnie – szczęśliwy kawaler i duży dzieciak.

* Występ tylko dla widzów pełnoletnich.
* Prosimy o wyciszenie telefonów na czas występu.
* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione.
* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.
* Ze względu na komfort widowni : Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety.
* Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki.

 

Organizator: GCNT Cechownia, Stowarzyszenie Nowa Cechownia

Patronat medialny: Dzisiaj w Gliwicach, Telewizja TVS

Decydując się na zakup biletu, akceptujesz Regulamin Uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Naukowo-Technologiczne CECHOWNIA, w tym zapisy o szczególnych środkach bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19.

Agata R
Author