TANGO D`AMORE Agnieszka Bielanik-Witomska KONCERT walentynkowy

Agnieszka_Witomska_koncert_walentynki_Gliwice_Cechownia

Filarem walentynkowego koncertu “TANGO D’AMORE” są piosenki wyrażające głębię uczuć, namiętność pełną pasji życia, tęsknot, miłosnych wzlotów i upadków.

W piosenkach i utworach instrumentalnych przewodzi puls tanga, począwszy “Liber tango” czy “Marija de Buenos Aires” Astora Piazzolli, poprzez piosenki z repertuaru Anny German, Kaliny Jędrusik, Edyty Geppert, a skończywszy na legendarnym “Besame mucho” czy “Qczi cziornyje”.

Wyrazista interpretacja, tembr głosu wokalistki, tony skrzypiec, mandoliny i fortepianu tworzą niepowtarzalny klimat koncertu.

Agnieszka Bielanik-Witomska – piosenkarka, aktorka scen muzycznych.

Debiutowała w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, współpracowała z chorzowskim Teatrem Rozrywki, koncertowała z kabaretem „Pod Egidą” Jana Pietrzaka. Od 2008 roku tworzy własne programy muzyczne.

Na scenie towarzyszą jej:
Bartłomiej Balcerzak – skrzypek, kameralista, pedagog
Klaudiusz Jania – pianista, aranżer, kompozytor, dyrygent