The Missing Part KONCERT

The_Missing_Part_koncert_Cechownia_Gliwice

The Missing Part to duet stworzony przez Natalię Kwiatkowską (obdarzoną charyzmatycznym głosem, wielokrotnie nagradzaną wokalistkę blusowo-soulową, znaną z CHEAP TOBACCO ) i Roberta Kapkowskiego (CHEAP TOBACCO) z tęsknoty za lirycznymi i subtelnymi dźwiękami. Natalia bawi się głosem i swobodnie porusza się w każdym gatunku, jej głos przenosi słuchaczy w inny świat. Robert, gra na gitarze akustycznej w taki sposób, że słuchacze często odnoszą wrażenie, jakby grał cały zespół.

Usłyszycie ich autorskie piosenki z debiutanckiej płyty, ale także własne aranżacje m.in Henryka Warsa, Bronisława Kapera, Ewy Demarczyk, Etty
James, Arethy Franklin i innych. Natalia została czterokrotnie wybrana najlepszą polską wokalistką bluesową w 2015/2016/ 2018/2019 oraz nominowana do wokalistki roku Antyradia przez czytelników prestiżowego pisma “Twój Blues”.
Rewelacyjny kontakt z publicznością i interakcja to jedna z wielu zalet cechujących duet. Lekkość i radość muzyczna, to coś, co urzeka i zapada w pamięć!

Natalia Kwiatkowska i Robert Kapkowski tworzą duet kompozytorsko- songwriterski. Za swoją twórczość otrzymali ponad 30 nagród i wyróżnień (Fryderyki 2019, nadzieja roku – magazyn “Teraz Rock”). Ich kompozycje trafiły na listy przebojów radiowej Trójki, Antyradiaoraz wielu lokalnych rozgłośni radiowych. Stworzyli wspólnie ponad 60 piosenek, w tym kompozycje na płytę SZUM zespołu Cheap Tobacco, która została nominowana do nagrody
FRYDERYK 2019 oraz na płytę ZOBACZMY SIEBIE zespołu Cheap Tobacco, która trafiła na listę OLIS (50 najlepiej sprzedających się płyt w kraju) we wrześniu 2023!

Organizatorzy: Gliwickie Centrum Naukowo-Technologiczne CECHOWNIA i Stowarzyszenie Nowa Cechownia

Patronat medialny: Dzisiaj w Gliwicach, Telewizja TVS