The Süns KONCERT #CechowniaFreshStage

The_Suns_Gliwice_koncert_Cechownia

Zespół The Süns to trójka dobrych kumpli, których dzieli wiek ,i pewnie też spojrzenie na świat, ale łączy pasja do grania. Gwalbert, kompozytor i lider zespołu, zafascynowany jest graniem rockowym sprzed ponad pięćdziesięciu lat. Mieści się w tym i brudny blues-rock, i psychodelia z zachodniego wybrzeża i brytyjski rhythm and blues.  To power-trio hołdujące starej tradycji rockowej. Spodziewajcie się zmian tempa i nastroju, improwizacji osadzonych w bluesie, solówek instrumentalnych, analogowego brzmienia – muzyki zakorzenionej w tradycji i filozofii grania z końca lat 60-tych.

Wkrótce wychodzi ich debiutancki album “O miastach i uczuciach”. Będzie to album z utworami po polsku. Bardzo osobiste teksty, ładna melodyka, ale też i nutka szaleństwa.

Patronat medialny: Dzisiaj w Gliwicach, Radio CCM, Telewizja TVS

Partner: tobilet.pl