JANUSZ RADEK kameralnie KONCERT

Janusz Radek koncert Cechownia Gliwice

Janusz Radek to niekwestionowany król liryki, nie tylko
krakowskiej, a także mistrz charakterystycznych i wyjątkowych
interpretacji.  Od 30 lat obecny na scenie, na której nie tylko muzyką i
unikalnym głosem, ale także inteligentnym dialogiem i pełnym dystansu
żartem tworzy wyjątkową i pełną emocji atmosferę.


START KONCERTU – godz. 20.00
DRZWI otwieramy o godz. 19.00
 

Janusz Radek wydał 9 płyt, z czego 3 pokryły się złotem.

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki.Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne.

Dzięki muzycznej różnorodności, Januszowi za każdym razem udaje się poruszyć widzów znużonych banałem, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w muzyce szukają wyjątkowych emocji i oryginalności. 19 maja 2022 Janusz Radek wraz z Adamem Drzewieckim zaprezentuje program 2.0.

Na ten kameralny koncert składają się utwory aranżowane na żywo przy użyciu instrumentów elektronicznych i klawiszowych. Dzięki nim muzyczna jakość wykonywanych piosenek jest porównywalna z ich wersjami studyjnymi. W koncercie będzie można usłyszeć ulubione przez publiczność „Dziękuję za miłość”, „Kiedy U-kochanie”, „Żałuję każdego dnia bez Ciebie”,”Pieśń Puka”, „Wspomnienie”, ale także nowe, znane głównie z domówek Artysty „Nie chcę Ciebie dzisiaj zapomnieć”, „Pielgrzym”.

Ostateczny program koncertowy 2.0 często zmienia się podczas jego grania na żywo i  jest wynikiem dialogu Artysty z publicznością i atmosfery panującej
między nimi. Można śmiało powiedzieć, że 2.0, to koncert pełen niespodzianek, wspomnień, komentarzy, rozmów i współodczuwania.

Organizator: GCNT Cechownia, Stowarzyszenie Nowa Cechownia

Decydując się na zakup biletu, akceptujesz Regulamin Uczestnictwa w wydarzeniach
organizowanych przez Centrum Naukowo-Technologiczne CECHOWNIA, w tym
zapisy o szczególnych środkach bezpieczeństwa w związku z pandemią
COVID-19.