Anchey Nocon KONCERT

Anchey_Nocon_koncert_Cechownia_Gliwice

“(Premierowy) album (Noconia) wypełnia muzyka elektro, z elementami synthpopu, klimatycznego downtempo i czarownego swing elektro. Wiem, że ten album wzbogaciłby katalog takich wydawniczych tuzów jak Ninja Tune, z podległą im Brainfeeder. Muzyka zawarta na płycie jest dla mnie wizjonerska i to nie tylko dlatego, że twórca – Nocoń ma w sobie setki scenariuszy na przyszłość Ziemi, cywilizacji i nas samych. Wizjonerska, bowiem każdy dźwięk, fraza, melodia przynoszą konkretne obrazy.

 
Now The Grass Grows Through My Skin to dzieło niekonwencjonalne i bardzo świeże.
 
Andrzej Nocoń a.k.a Anchey Nocon układa swój muzyczny świat od wymyślenia swojego wzoru na dobrą kompozycję. W tej definicji niekoniecznie napotkamy układ: zwrotka, refren, zwrotka, przygrywka. Tutaj nie ma nawet grama czegoś komercyjnego, bo też nie o to w tym wszystkim chodzi.
Ale najważniejszym motywem zdobniczym tej muzyki jest przede wszystkim sam głos Noconia. Gdzieś pomiędzy królewskim altem a zmysłowym kontratenorem dzieją się rzeczy niezwykłe. Jego głos to instrument, który stawia w szacie muzycznej kropkę na przysłowiowym „i”.
Bardziej niż bardzo polecam.”
– Tomasz Wybranowski, wnet.fm
 
Bilety w cenie 30 zł!
Drzwi 15.00
Start 20.00
 
Anchey Nocon to wokalista, autor tekstów i producent muzyczny z Jaworzna. Wcześniej znany ze współpracy z blunt razor, z którym wydał album “Szczebrzeszyn”, rozpoczął karierę solową albumem koncepcyjnym „Now The Grass Grows Through My Skin”.
 
Skład:
Anchey Nocon – wokal / kalwisze
Jagna Nocoń – wokal / syntezator
Szymon Golec – wokal / bas
 
Agata R
Author