Czesław Mozil solo KONCERT WYPRZEDANY

Czeslaw_Mozil_koncert_Gliwice_Cechownia

 

Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, w Cechowni usłyszymy również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku.

 
Pierwsza to rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych #IDEOLOGIAMOZILA, druga to „Inwazja Nerdów” nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju. Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.
 
Czesław Mozil -wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w Klasie Akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia autorska płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku 2021 wg m.in.onet.pli magazynu Polityka.
 
 

BILETY W CENIE 80 ZŁ

DRZWI – 16.00

KONCERT – 19.00

 

Organizatorzy: Gliwickie Centrum Naukowo-Technologiczne CECHOWNIA i Stowarzyszenie Nowa Cechownia

Patronat medialny: Dzisiaj w Gliwicach, Radio CCM, Telewizja TVS

Agata R
Author