Michał Kowalonek – KONCERT CHARYTATYWNY

michal_kowalonek_koncert_cechownia_gliwice

Zapraszamy na koncert charytatywny Michała Kowalonka – lidera poznańskiej grupy Snowman, ex-wokalisty Myslovitz.

Bilety w cenie 50 zł
Drzwi: 17.00
Koncert: 18.00

Michał Kowalonek to lider poznańskiej grupy Snowman oraz dziecięcej formacji Lumikulu. Od 2012 roku do niedawna był wokalistą grupy Myslovitz. Koncertował z różnymi projektami między innymi w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu czy Berlinie, dzielił scenę z takimi artystami jak Lenny Kravitz, Hozier i Archive. Dzięki swojemu doświadczeniu wspiera młodych twórców i młode zespoły. Artysta rusza w krótką solową trasę po małych, kameralnych miejscach. Na tych solowych koncertach zaprezentuje autorskie, nietypowe, niebanalne piosenki… w repertuarze ma też utwory zespołów, w których się udziela(ł). W maju 2019 roku artysta zadebiutował z autorskim projektem. Michał Kowalonek wydał wtedy album „O Miłości W Czasach Powstania”.

Ten koncert to będzie luźne, intymne spotkanie „bez spinki”. Wypełnione muzyką i opowieściami.

Bilety będzie można również zakupić w Cechowni na pół godziny przed koncertem poprzez wsparcie gotówkowe do puszek zbiórki publicznej „Jaka ulga – maMY przerwę!” nr 2021/1105/OR Zbiórka ma na celu finansowanie i organizację opieki wytchnieniowej dla rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością. Permanentna opieka nad dzieckiem zależnym jest wyczerpująca fizycznie i psychicznie, dlatego celem zbiórki jest zapewnienie finansowania opieki dzieciom, która umożliwi opiekunom krótką przerwę od codziennych niekończących się obowiązków.
Fundacja NieOdkładalni jest odpowiedzią na brak zgody na wykluczenie i niewidzialność rodzin osób z niepełnosprawnościami.
NieOdkładalni nieświadomie organizują życie opiekunom, członkom rodziny… Leczenie, terapie, czasem walka o oddech NieOdkładalnych trwają często latami… Gdy opieka nad osobą z niepełnosprawnością staje się ponad siły, powinna pojawić pomoc lecz jej nie ma… Dlatego jesteśMY – żeby opiekun/ka złapał/a oddech, żeby się wyspał/a, żeby miał/a czas na przyjemności pierwszy raz od wielu lat… największym fundacyjnym marzeniem jest dawać wiatr w żagle cichym bohaterom codzienności, zaktywizować ich, by znaleźli w sobie siłę i moc do działania, które dałoby im chwile radości, a nawet poczucie szczęścia, spełnienia i satysfakcji.

Organizatorzy: Fundacja Nieodkładalni, stowarzyszenie Nowa Cechownia
Patronat medialny: Dzisiaj w Gliwicach, Radio CCM