Arkadiusz Jaksa Jakszewicz STAND-UP

Arkadiusz_Jaksa_Jakszewicz_Cechownia_Gliwice_stand-up

Rudobrody komik z warmińskiego grodu Lidzbark, gdzie w miejscowym tyglu komedii i historii dorastał w najlepsze. Niedzielny rycerz. 90-kilogramowy leniwiec. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo, co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę, topory, rewolucje i kontrowersje. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Element grupki „Stand-up Warmia” z Olsztyna.

Drzwi: 16.00

Show: 20.00

Bilety w cenie: 55 zł

Trefniś, co śmieszki opowiada. Rudobrody, nieogrodowy krasnal w ciągłej podróży. Wiedzie życie nomada. Chochlik, kłobuk warmiński, wbijający szpilki w przywary. Ni to młody, ni to stary. Bez wieku człowiek. Bez krzyku i bez lęku, bez brwi i mrugnięcia powiek prezentuje najnowszy program “Kosmos Bajka Prowokacja”, opowiadający o kosmosie, bajkach i prowokacjach… Poprzednie programy “Może być” i “Paryż Drakkar” można obejrzeć na YouTube.

SUPPORT: Dominik Kalabarczyk

Patronat medialny: Dzisiaj w Gliwicach, Radio CCM