ROCK’N’ROLL Celebration (Beatles & Elvis Presley) KONCERT WYPRZEDANY

Rocknroll_Celebration_ELvis_Presley_Beatles_koncert_Cechownia_Gliwice

Zapraszamy na wyjątkowy koncert pod nazwą “Rock’n’Roll CELEBRATION”. Zagrają dla Państwa Mr. Beat – coverband The Beatles oraz The King’s Friends – najlepszy polski Elvis Presley!

Elvis żyje! The King’s Friends to wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą zespół oraz jedyny zespół w tej części świata, który posiada osobistą rekomendację Tour Managera Elvisa – Charlesa Stone’a.

• trzykrotny zwycięzca konkursu na najlepszego “Polskiego Elvisa”

• finalista mistrzostw Europy

• 3 miejsce w międzynarodowym konkursie “Elvis Rocks”

• 7 osobowy skład

• wierne kopie kostiumów i oryginalne aranżacje

Koncerty The King’s Friends to pełne pasji widowiska muzyczne zrealizowane z dbałością o najmniejszy detal.  Formację tworzy 7 osób (3 wokalistów i 4 muzyków). Podczas widowiska na żywo publiczność zabierana jest do Las Vegas, w czasy, gdy wielką sławę zdobywał tam legendarny Król Rock’n’Rolla.  Zarówno stroje, jak i instrumenty są wierną kopią tych, których używał Elvis. Kostiumy, w których występuje Polski Elvis, uszyte zostały przez firmę B&K Enterprises, która posiada oryginalne wykroje oraz współpracuje z Billem Bellew, który tworzył stroje dla Elvisa. B&K była odpowiedzialna również za kostiumy w niedawno emitowanym w kinach filmie „Elvis” z Austinem Butlerem w roli tytułowej.

Zespół w trakcie swojej wieloletniej działalności jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Trzykrotnie zdobywali tytuł „Najlepszego Polskiego Elvisa” przyznawany przez ogólnopolski fanklub Raised on Rock, w 2013 roku wokalista dotarł do najlepszej 7 odtwórców Elvisa w Europie w konkursie Europe’s Tribute to Elvis organizowanym w Blackpool, w 2019 roku wokalista zajął 3 miejsce w międzynarodowym konkursie Elvis Rocks, natomiast w 2023 r. Piotr Skowroński – Polski Elvis – dostał się do finału mistrzostw Europy na najlepszego Elvisa starego kontynentu.

Mr.Beat – The Beatles Cover Band powstał w 2017 roku, od samego początku z myślą stworzenia zespołu coverowego wykonującego utwory The Beatles.

Wykonywanym utworom nadają nieco współczesnego brzmienia, zachowując ich strukturę i charakter, w związku z czym ich aranżacje są zbliżone do tych, które współcześnie prezentuje na swoich koncertach Paul McCartney. W ich repertuarze usłyszymy utwory z całego okresu działalności The Beatles, ale także z solowych karier J. Lennona, P. McCartneya i G. Harrisona.

Podczas koncertów Bartek (wokalista) i Marek (gitarzysta) lubią i potrafią dużo powiedzieć o muzyce z ich repertuaru i doskonale wyczuwają nastroje publiczności, dzięki czemu mają z nią bardzo dobry kontakt. Ponadto członkowie zespołu zadbali także o warstwę wizualną swoich występów w formie specjalnie opracowanych wideoklipów i grafik. Mr.Beat to skończony projekt muzyczny, z charyzmatycznym, rasowym wokalem Bartka Kuczka związanego m.in. ze Szlakiem Śląskiego Bluesa. Zespół składa się z 5 muzyków. Trzech pośród nich wykonuje partie wokalne.

Skład zespołu:

Arek Franosz – perkusja