Kasia Łacisz – Kosmiczny Savoir Vivre KONCERT

Kasia_Lacisz_koncert_Cechownia_Gliwice

KOSMICZNY SAVOIR – VIVRE to tytuł projektu opartego w całości na twórczości Wisławy Szymborskiej. Ulotność chwil, bezmiar wszechświata i niezwykle komunikatywna poezja stały się źródłem inspiracji dla niezwykłego widowiska muzycznego. Jest to prawdziwa, acz nienachalna uczta dla duszy stworzona przez wyjątkowych artystów.

Na scenie wystąpią: Kasia Łacisz, Jacek Dzwonowski, Tomek Bieniek, Krzysztof Czarnecki.

Kasia Łacisz to absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie na wydziale wokalno-aktorskim, którą ukończyła w 2013 roku dyplomem „Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem” reżyserii Krzysztofa Globisza.

Swój debiut sceniczny miała jako tancerka w musicalu „Piotruś Pan” w reżyserii Janusza Józefowicza w 2000 roku.

Od 2013 roku aktorka Teatru Nowego w Zabrzu w którym współpracowała m.in. z Anna Stelą, Piotrem Ratajczakiem („Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium”), Julią Mark („Garnitur prezydenta”) czy Marcinem Sławińskim („Hotelowe manewry”, „O co biega”). W 2017 roku za rolę Kate w spektaklu „Ku klux klan. W krainie miłości” w reżyserii Macieja Podstawnego otrzymała nagrodę aktorską na Festiwalu „Rzeczywistość Przedstawiona”.

Patronat medialny: Dzisiaj w Gliwicach, Radio CCM